Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00
+48 71 340 09 01
Adres

Wrocławska 33B/1 Długołęka
Dolnośląskie 55-095 Polska

Obudowy akustyczne - Redukcja wyciszanego hałasu urządzenia

Obudowy izolacyjno-dźwiękochłonne wykonywane są na maszyny i urządzenia emitujące hałas o wysokim poziomie mocy akustycznej. Głównym zadaniem obudów jest obniżenie poziomu hałasu wydobywającego się na zewnątrz obudowy.

Projektowane są jako konstrukcje samonośne posadowione w niewielkiej odległości od wyciszanego urządzenia, lub jako elementy zintegrowane z urządzeniem.

Każde z rozwiązań ma zastosowanie w innych warunkach, zależnie od potrzeb związanych z wymaganą skutecznością obudowy, jak i wymogami bieżącej obsługi i eksploatacji.

W zależności od potrzeb obudowy mogą posiadać: elementy przeszklone, okna, otwory rewizyjne, otwory wentylacyjne, oświetlenie, mogą być klimatyzowane i wentylowane mechanicznie.

Skuteczność obudów, w zależności od widma wyciszanego hałasu oraz zastosowanych rozwiązań elementów uchylnych i demontowalnych, może osiągać ponad 50 dB.

Obudowy akustyczne - Obudowy izolacyjno-dźwiękochłonne

Obudowy akustyczne - Redukcja wyciszanego hałasu urządzenia

Obudowy akustyczne - Redukcja wyciszanego hałasu urządzenia

Na Polskim rynku istniejemy od 2005 roku!

Nasza firma istnieje od 2005 roku i skupia się głownie na działalności związanej z ochroną środowiska przed hałasem. Projektujemy i wykonujemy obudowy akustyczne i instalacje mające na celu poprawę klimatu akustycznego na stanowiskach pracy jaki i w środowisku zewnętrznym.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu zabezpieczeń przeciwhałasowych oraz BHP. Zlecenia realizujemy w systemie „pod klucz” od identyfikacji źródeł hałasu poprzez analizę akustyczną, projekt i montaż, w pełni uwzględniając wymagania inwestora i specyfikę zakładu oraz produkcji. Wyciszanie maszyn pozytywnie wpłynie na działalność twojego zakładu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – służymy wszelkim doradztwem technicznym w zakresie akustyki urządzeń.

Obudowy akustyczne - Reprin
CERTYFIKOWANE ROZWIĄZANIA

Korzystamy wyłącznie z sprawdzonych materiałów i rozwiązań. Wyciszanie maszyn na Europejskim poziomie.

Obudowy akustyczne - Reprin
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Wykonujemy przemysłowe obudowy akustyczne oraz wyciszanie maszyn od ponad 15 lat.

Obudowy akustyczne - Reprin
PROJEKTOWANIE OD PODSTAW

Wykonujemy przemysłowe obudowy akustyczne na specjalne zamówienia, zgodne z wymogami klientów.