Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00
+48 71 340 09 01
Adres

Wrocławska 33B/1 Długołęka
Dolnośląskie 55-095 Polska

Kontenery specjalistyczne

Kontenery przemysłowe

Kontenery na zamówienie

Kontenery magazynowe

Kontenery ognioodporne

Wykonujemy kontenery specjalistyczne, projektowane i budowane od podstaw w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, możemy zagwarantować wykonanie z najwyższą starannością i dbałością o jakość. Rodzaj dobieranych materiałów zawsze jest podyktowany określonymi funkcjonalnościami, trwałością, a także względami ekonomicznymi. Nasze kontenery to solidne i odporne konstrukcje, które bezawaryjnie służą przez wiele lat nawet w najtrudniejszych warunkach.

Kontenery specjalistyczne na zamówienie

Realizacja zamówienia w trybie indywidualnym jest najlepszą gwarancją na to, że dostarczony kontener będzie ściśle odpowiadał potrzebom i stawianym oczekiwaniom. Wymiary kontenera, jego docelowa lokalizacja na terenie przedsiębiorstwa czy też dowolna kombinacja funkcjonalności – nie stanowią żadnej przeszkody dla naszego biura projektowego. Budowa obejmuje również instalację elektryczną, klimatyzacyjną lub wentylacyjną – odpowiednio do przeznaczenia zamawianego kontenera.
Oferujemy szeroki wybór kontenerów dla każdej branży, w tym:

  • Kontenery specjalistyczne magazynowe – spersonalizowane, doskonałe rozwiązanie do przechowywania materiałów wykorzystywanych w produkcji lub jako dodatkowe pomieszczenie magazynowe.
  • Kontenery specjalistyczne ognioodporne – przeznaczone do magazynowania substancji łatwopalnych F / F+ oraz do substancji trujących. Zastosowane tu materiały oraz mocna konstrukcja zapewniają szczelność i pełne bezpieczeństwo w przypadku pożaru. Są również odporne na wpływ substancji chemicznych.
  • Kontenery specjalistyczne do szaf sterowniczych – wykończone antystatyczną, unoszoną podłogą, która dodatkowo jest odporna na błoto i olej.
  • Kontenerowe warsztaty serwisowe – wykonywane według potrzeb klienta, wyposażone w dowolnie wybrane szafy i narzędzia serwisowe.
  • Kontenery specjalistyczne wojskowe – przeznaczone do wykorzystania w warunkach polowych w celu zabezpieczenia stanowisk dowodzenia.

Dokonując zamówienia w naszej firmie, możecie Państwo liczyć na pełne doradztwo oraz kompleksową obsługę.

specjalistyczne

Kontener przemysłowy

Kontenery specjalistyczne - galeria realizacji